astafieva

 

Учасниця звабливого тріо Nikita Даша Астаф’єва, яка практично оголила груди на інтерв’ю, зіграє головну роль у першому експериментальному еротичному фільмі в історії українського кінематографа.

Режисер стрічки – Олег Борщевський, дебютував у великому українському кіно з новелою для альманаху “Закохані в Київ”.

Тим самим фільмом, в якому Даша Астаф’єва вперше з’явилася на суд публіки в амплуа актриси.

Вибір Даші Астаф’євої на головну роль у новому фільмі режисера закономірний – кому, як не власниці звання улюбленої плеймейт Х’ю Хефнера, однією з 12 найсексуальніших дівчат усіх часів за версією Playboy Даші Астаф’євої грати головну роль в еротичному кіно?

 

“Підготовка до зйомок зараз на першому місці. Репетиції практично кожен день. Я намагаюся трохи краще пізнати головного героя, тому що роль в цьому фільмі дуже актуальна для мене”, – коментує початок репетиційного процесу сама Даша.

Крім робочих відносин, актрису і режисера також пов’язує незвичайна акція Даші Астаф’євої #UKissForPeace. Олег Борщевський одним з перших підтримав ініціативу Даші, і знявся в ролику-презентації.

Нагадаємо, в кінці жовтня Даша Астаф’єва помріяла біля вікна в прозорій білизні. Красуня знову показала фанатам пікантні фото.