lystivka_separastiv

 

Як повідомили Еспресо.TV в Дніпропетровському главку міліції, 29 квітня п.р. за матеріалами УБОЗ прокуратурою Дніпропетровської області було розпочато досудове розслідування з попередньою правовою кваліфікацією за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) за фактом викрадення газу із газопровідної системи (блакитне паливо постачалося населенню з використанням компресора для стиснення природного газу).

В офісних приміщеннях (конференц-залі) одного з товариств з іноземними інвестиціями м. Дніпропетровська було виявлено та вилучено бухгалтерські документи, оргтехніку, штампи та печатки підприємств, листівки сепаратистського характеру, в яких, зокрема, йдеться про правила поводження під час «зачистки» міста російськими миротворцями від терористів.

Посадові особи підприємства на момент проведення обшуку були відсутні. На цей час слідчі дії щодо встановлення місцезнаходження осіб, причетних до протиправної діяльності, тривають.

В той же час, радник голови Дніпропетровської обладміністрації Борис Брагінський на своїй сторінці в «Фейсбук» написав, що листівки були знайдені на паперовій фабриці Олега Царьова.

«Дніпропетровські «убозівці» в рамках кримінальної справи провели обшук на паперовій фабриці Олега Царьова і виявили цілу купу продукції сепаратистського спрямування. Зокрема, круглу наклейку «Голосував за Януковича – люблю Путіна». За задумом авторів, це фото «може зберегти вам життя під час зачистки». Очевидно, мається на увазі зачистка населення бандформуваннями типу ДНР і ЛНР», – написав Брагін.