«У нас є єдина і неподільна Україна! Кожний сантиметр нашої землі ми повинні очистити від кремлівської сволоти! Так, це буде нелегко, але іншого виходу зберегти державу у нас нема. Російських терористів і окупантів потрібно знищувати, а не наділяти їх “особливими статусами”… Це не мир, а тимчасова імітація миру, якого насправді нема і не буде, допоки ми не зупинимо агресора і не виб`ємо путінських ублюдків з нашої землі Терористичні банди ДНР-ЛНР, разом з кремлем, плювати хотіли і на цей і на будь-які інші законопректи. Для путіна немає межі цинізму, а його імперський апетит не закінчуються Донбасом. Він намагитиметься розширити територію впливу, якщо не побачить і не відчує реального спротиву. Отже, це тільки затягування часу і спроба затягнути Україну у “потрібний процесс», – написав радник Авакова.

Окрім цього на думку політика українцям потрібно активно озброюватись та продовжувати боронити власну землю.

«Війна триває, бої відбуваються кожного дня, гинуть наші воїни-патріоти. Потрібно активно озброюватися, продовжувати укріпляти лінію оборони, підтягувати резерви та важку техніку. Путін не спить і він немає гальм. Наш ворог жорстокий, підлий і підступний. Маємо бути готові. За свою свободу і незалежність потрібно воювати – це справа честі для кожного патріота. Боротися, а не зливатися! Гадаю, що виразив точку зору більшості українців. Бог і Правда з нами і ми переможемо! Слава Україні!», – додав він.

Нагадаємо, що 15 вересня президент України повідомив про розгляд українським парламентом законопроекту про надання Донбасу особливого статусу терміном на три роки.