Суд помістив під варту першого заступника керівника АТО через трагедію Іл-76

Його підозрюють у службовій недбалості, що спричинила катастрофу літака Іл-76 над аеродромом у Луганську. Відповідне рішення оголосив суддя В’ячеслав Підпалий, інформує lb.ua.

Суд визнав обґрунтованими підозри прокуратури щодо Назарова. Також суд визнав необхідним арешт підозрюваного, бо інакше той може переховуватися від слідства і знищувати докази.

Під час засідання Назаров заперечував свою причетність до катастрофи Іл-76 і стверджував, що інформація СБУ про готовність бойовиків збити літак надійшла до штабу АТО занадто пізно.

Адвокати підозрюваного стверджували, що їхньому підзахисному не можна перебувати під вартою за станом здоров’я, оскільки у Назарова діагностували катаракту одного ока.

Нагадаємо, 18 листопада військова прокуратура повідомила Назарову про підозру у недбалому ставленні до військової служби у зв’язку з катастрофою літака Іл-76 у червні.

Прокуратура стверджує, що генерал не взяв до уваги інформацію СБУ про загрозу збиття літака і дозволив проведення спецоперації з доставки роти військових у Луганський аеропорт.

14 червня внаслідок падіння збитого сепаратистами військово-транспортного літака Іл-76 над аеропортом у Луганську загинули 49 осіб.

Раніше бійці АТО взяли під охорону Головний військовий шпиталь, у якому у палаті “люкс” лікувався Віктор Назаров. Вони повідомили, що заблокують медустанову, якщо генералу будуть сприяти переховуватися від правосуддя.

Тим часом, Віктор Назаров уже назвав рішення суду політичною розправою.