news-image: Свердлили кістки і вставляли ложки під повіки - полонянка терористів про 99 днів знущань

 Газета “Факти” пише, що у зону АТО Бойко їздила не раз. Возила туди продукти харчування для українських військових.

19 червня вона і троє товаришів по Майдану заповнили два пікапи гуманітарною допомогою і взяли курс на Луганщину. Але на блокпосту під Довжанським їх зупинив загін донських козаків.

“Це справжні нелюди. Катували дуже жорстоко. Били гумовими палицями з металевими стрижнями, молотками, свердлили кістки електричним дрилем. Вставляли ложки під повіки, намагаючись виймати очі. Тепер одне око у мене майже не бачить. Щоб відвести загрозу від хлопців, я сказала, що є керівником групи, яка виконує благодійну місію. “Ти, сука, привезла “укропам” жрачку, і це називаєш благодійною місією?” кричали терористи, не перестаючи знущатися. До ранку у мене просто не було обличчя – воно розпухло і перетворилося на криваво-синє місиво. Пройшло вже чотири місяці, а синці під очима, як бачите, досі залишилися”, – розповіла волонтер.

Також Ірина показала журналістам палець без однієї фаланги.

“Це з мене козаки знущалися. В першу ж ніч відрізали. Ножицями. Все швидко зробили. Боляче не було”, – додала вона.

Жінку били за кожне українське слово.

“Добре, що жовто-синій прапор, який везли бійцям на передову, я встигла заховати в труси. Інакше ми б не розмовляли зараз ...” – говорить Бойко.

Потім терористи дали активістці телефон, щоб вона зателефонувала доньці, від якої вимагали, щоб вона домагалася відводу військової частини з Довжанського.