terorysty

Про це на своєму офіційному сайті пише глава Луганської ОДА Геннадій Москаль.

Як зазначається, у середу, 15 жовтня, ввечері було зруйновано лінію електропередач, зник мобільного зв’язок, інтернет та водопостачання.

“Вчора о 19.10 внаслідок бойових дій між Збройними силами України та 32 окремим козачим округом так званого “Війська донського” під керуванням Дрьомова в районі автодороги Бахмутка було зруйнована лінія електропередач. На ТЕС у м.Щастя спрацював аварійний захист, було відключено два енергоблоки, внаслідок чого вся Луганська область — і контрольована Україною, і контрольована ЛНР — залишилася без електропостачання. Зник мобільний зв’язок та інтернет, припинено водопостачання”, – зазначається у повідомленні на сайті.

За кілька годин працівники ДТЕК запустили 2-й енергоблок і переключили одну лінію на Сєверодонецьк, Лисичанськ та частину Луганської області. Решта Луганщини все ще залишається без світла.

У районі траси Бахмутка бойовики обстріляли ремонтну бригаду, що намагалася відновити пошкоджену ЛЕП. Внаслідок обстрілу чотирьох працівників було вбито, ще трьох – важко поранено.