img

«Відповідно до Конституції, які тільки нова Верховна Рада складе присягу, уряд нинішній має піти у відставку», – нагадав Турчинов.

«У нас немає часу на переговори навколо формування нової більшості і нового уряду. Саме тому, на наше переконання, всі демократичні сили, які потраплять до Верховної Ради, повинні об’єднатися в потужну демократичну проєвропейську коаліцію, яка буквально за декілька днів після початку роботи парламенту, має оголосити про створення більшості і формування нового уряду», – зазначив Турчинов.

Він також подякував українцям за довіру, яку вони висловили «Народному фронту».

«Завершилося голосування і відповідно до екзит-полів, можемо проаналізувати який буде результат після того, як на всіх дільницях підрахують бюлетені. Зараз важко сказати, хто посів яке місце, хто подолав чи ні відсотковий бар’єр, бо остаточні результати підіб’ють на дільницях, округах і оголосять в ЦВК. Водночас результат Народного фронту – це величезна подяка нашим громадянам за величезну довіру. Народний фронт стартував, фактично створившись за декілька днів до початку виборчої кампанії. Спочатку в нас практично не було виборчих штабів, це створювалося під час вже кампанії, тому це звичайно вплинуло, результат міг би бути кращий, але це результат – це результат довіри наших громадян до нас і це величезна відповідальність тепер на нас. Думаємо, Народний фронт буде гідним довіри, які нам висловили виборці», – підсумував Турчинов.

Нагадаємо, за результатами екзит-полів у Раду проходять сім партій: Блок Порошенка, “Народний фронт”, “Самопоміч”, Радикальна партія Ляшка, “Свобода”, “Батьківщина” та Опозиційний блок.

Раніше Блок Петра Порошенка на правах переможця виборів закликав усі партії Майдану увійти в нову коаліцію.