У Донецьку загинув оператор російського Першого каналу Анатолій Клян. Про це повідомила прес-служба телеканалу.

Смерть наступила поряд з однією з військових частин, куди знімальна група каналу «приїхала робити репортаж». За непідтвердженими даними, журналіст отримав смертельне поранення в живіт. Передає Лига.

Слід зазначити, що, за визнанням російського телеканалу, поїздку в зону бойових дій «організувала прес-служба ДНР» – терористична організація.

На Першому каналі повідомили, що, окрім журналістів їхнього каналу, під обстріл потрапили також представники LifeNews і РЕН-ТВ. Однак вони залишилися живими.

Нагадаємо, вчора бойовики оточили і атакували одну з військових частин в Донецьку. Терористи вимагали від солдатів здати зброю. Однак солдати відмовилися і з боєм прорвалися з оточення, забравши з собою зброю. Решту боєприпасів солдати замінували. Спроба бойовиків проникнути на територію частини і забрати зброю закінчилася тривалими вибухами.

Раніше під Луганськом загинули кореспондент російського телеканалу Росія-1 Ігор Корнелюк і звукооператор знімальної групи Антон Волошин. У травні під Слов’янськом загинули італійський фотограф Андреа Роккеллі і російський правозахисник Андрій Миронов, який його супроводжував.