ato

Про це повідомляє ТСН.

Радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко на своїй сторінці в Facebook повідомив, що бійців затримали за заявою дружини Малиша, яка звернулася в міліцію з повідомленням про зникнення її чоловіка.

“Вчора (3 жовтня – КУРС) близько 17.00 його дружина Малиша зробила заяву в міліцію про те, що її чоловік був викрадений невідомими в масках зі зброєю. Чоловік зателефонував їй і сказав, що його привезуть у Київ і заїдуть додому. Міліція повинна реагувати на всі заяви громадян про викрадення, як і на будь-який інший злочин”, – пояснює Геращенко.

Коли бійці “Айдара” разом з Малишем приїхали в його квартиру в Києві, вони були затримані міліцією і доставлені в Голосіївський РОВД. Малиш при цьому був у неадекватному стані, оскільки перед транспортуванням з Луганської області йому дали випити значну дозу міцних спиртних напоїв.

“Я особисто сьогодні кілька разів говорив з командиром батальйону “Айдар” Сергієм Мельничуком. Він мені сказав, що бійці батальйону затримували Малиша за погодженням з керівництвом СБУ в Луганській області. Що Малиш дав свідчення у сепаратизмі, в тому що він їздив у Крим і отримував там якісь завдання”, – пише Антон Геращенко.

Радник міністра також зазначив, що, за словами командира батальйону, СБУ доручила “Айдару” етапувати Малиша в Київ. Однак Антон Геращенко зазначає, що у бійців при собі не було документів, які підтверджують, що “заступник міністра” затриманий в рамках закону за процедурою та за погодженням з СБУ.

На цей час обидва бійці “Айдару” знаходяться в ізоляторі тимчасового утримання та мають статус тимчасово затриманих осіб. Їх подальшу долю протягом 72 годин має визначити військова прокуратура і СБУ. Малиша теж затримано до з’ясування всіх обставин справи.