http://image.tsn.ua/media/images2/original/Oct2013/383863240.jpg

Такі прогнози дають сейсмологи, передає Еспресо.TV з посиланням на ТСН.

За даними фахівців, румунський землетрус був найсильнішим у цьому регіоні за останнє десятиліття. Його магнітуду оцінюють у 5,6 бали. На щастя, обійшлося без жертв.

Як зазначається, схожих за сейсмічною активністю регіонів у світі три – гори Гіндукушу на кордоні Афганістану та Пакистану, океанічне дно поблизу островів Тонга та зона Вранча на стику Південних та Східних Карпат. «І коли трусить їх, поштовхи йдуть у південно-східному напрямку – через Молдову на Одещину і далі до Києва», – йдеться в сюжеті.

Сейсмологи зазначають, що щодовше сейсмічне затишшя, то сильнішим буде наступний землетрус.

Сейсмологи кажуть, що в найближчі дні Україна може пережити ще кілька таких струсів, однак наскільки потужними вони будуть, ніхто не береться прогнозувати.

Нагадаємо, 22 листопада Україну “здригнув” румунський землетрус. Приблизно о 21:15 мешканці міста відчули значний струс земної поверхні. За словами городян, у квартирах багатоповерхових будівель хиталися люстри і меблі.

За даними ДСНС, землетрус стався на території Румунії, але його хвиля докотилася до України. Земні поштовхи не призвели до руйнувань.

Як уже повідомлялось, в суботу ввечері, мешканці Івано-Франківська відчувалися легкі поштовхи: очевидно, докотилася хвиля землетрусу, що стався в Румунії