poroshenko

Таким чином Україна передає ініціативу терористам, а проведення подальших бойових дій, може нічого не вирішити, адже на Сході гинуть українські чоловіки.

Про це заявив Віктор Балога, який іде в парламент під брендом Блоку Петра Порошенка.

За його словами, вихід із ситуації є – проведення всеукраїнського референдуму по статусу Донбасу.

«А рецепт дуже простий – загальноукраїнський референдум про статус Донбасу. Тобто, не сепаратисти 9 листопада мають вирішувати долю України, а ми самі, на референдумі. Якщо на Донбасі не залишилося тих, хто хоче бути в Україні, то для чого з ними воювати? Якщо вони вірять в побудову комунізму в Східній Європі XXI століття, то, особисто я, з радістю на це подивлюся. Бо це буде «гарним» прикладом для всього Сходу, для Харкова і Одеси, Херсона і Миколаєва», — вважає політик.

На його думку із Донбасом треба прощатися.

«Не Донбас має відділятися від України, а Україна має помахати Донбасу рукою і далі розвиватися за власним сценарієм», — вважає політик.

На його переконання з часом Донбас сам повернеться до складу України.

Нагадаємо, не всі політики підтримують таку думку. Наприклад, народний депутат від Прикарпаття Руслан Марцінків неодноразово говорив про те, що всі перемир’я від лукавого. На його думку, вже давно требу було ввести на території Донецької та Луганської області на місяць воєнний стан і вибити всіх терористів і найманців із території України.