У соцмережах обговорюють смерть терориста “Мотороли”

Як передає 62.ua, користувачі соціальних мереж пишуть “УРА!Позитивные новости!В аэропорту завалили бешенную собаку-Мотороллу!Собаке-собачья смерть”, “Моторолле осколком пол головы оторвало не могут точно опознать он или не он говорят очень похож”.

Журналіст Андрій Цаплієнко повідомив, що інформація поки що не підтверджена.

“Поки не можемо підтвердити чутки про те, що ніби Арсеній Павлов aka “Моторола” приєднався до “двохсотих”. До речі, в угрупованні “Мотороли” з’явилася низка командирів нижчого рангу, зокрема, позивний “Фікса”. Радше за все, це сорокадвохрічний Вердіян Олег В’ячеславович, якого два місяці поспіль шукає дочка”, – написав він у Facebook.

Як повідомляли “Вікна”, у Донецькому аеропорту кілька днів тривають жорстокі бої. Волонтери повідомили, що з аеропорту вивезли трьох вбитих і 23 поранених військових. Проте інший медик-волонтер повідомив про 20 загиблих та понад півсотні поранених. Командир 5-го окремого батальйону “Правого сектору” з позивним “Чорний” спростував інформацію про 20 загиблих. Радник президента Юрій Бірюков повідомив, що ситуація в Донецькому аеропорту станом на 20:00 “дещо завмерла”, а частина бойовиків дезертирувала.

Захисники Донецького аеропорту, звертаючись до українців, пообіцяли не відходити терміналів і відвойовувати українську землю.