1

Путін попросив скасувати постанову про введення військ в Україну Президент Росії Володимир Путін пропонує Раді Федерації скасувати постанову від 1 березня про введення на територію України російської армії.

Про це повідомив прес-секретар глави держави Дмитро Пєсков. “У вівторок, до відльоту до Відня з офіційним візитом, направив у Раду Федерації на ім’я голови верхньої палати Валентини Матвієнко лист, в якому з метою нормалізації обстановки і врегулювання ситуації в східних регіонах України, а також у зв’язку з початком тристоронніх переговорів з цього питання вніс до Ради Федерації пропозицію про скасування постанови Ради Федерації від 01 березня 2014 року №48-ФЗ “про використання Збройних сил РФ на території України”, – сказав Пєсков.

Нагадаємо, що 1 березня Рада Федерації дозволила Путіну використовувати війська на території України нібито для захисту російських громадян.

До цього російський президент попросив сенаторів надати йому право використовувати армію в Україні “до нормалізації суспільно-політичної ситуації в цій країні”. Раніше повідомлялося, що Путін підтримав мирний план президента України Петра Порошенка, але закликав сісти за стіл переговорів.