Українка посіла першість у конкурсі від каналу Discovery Science

Винагорода у конкурсі – незвичайна: за першість іменем Анни Шевченко буде названа одна із нещодавно відкритих зірок. Крім того, ролик Анни продемонстрували в ефірі Discovery Science у Всесвітній день науки.

У змаганні брали участь представники різних країн. Їхнім завданням було довести свою любов до наукових знань у короткому, але яскравому відео.

Анна Шевченко своїм роликом хотіла передати ідею про те, що наука є скрізь і в усьому, що нас оточує. Вона продемонструвала, що навіть звичайний лимон – це не просто фрукт, а й джерело аскорбінової кислоти, інструмент, що запускає умовний рефлекс, а також елемент живлення для невеликого ліхтарика.

«Як тільки я дізналася, що Discovery Science проводить конкурс відео-робіт до Всесвітнього Дня Науки, відразу вирішила взяти в ньому участь. Discovery Science – наш улюблений із чоловіком канал. Взяти участь у цьому конкурсі мені хотілося не для того, щоб виграти, а скоріше для того, щоб привітати улюблений канал з Всесвітнім Днем Науки і надіслати відео-листівку з привітанням від України», – пояснює Mediasapiens.ua Анна.

Друге місце посіла Петра Сагі з Угорщини, яка зібрала мініатюрного робота-прибиральника зі звичайної жерстяної банки. Третє місце отримав Онджей Цібулка з Чехії, який наочно продемонстрував, як наука робить наше життя комфортнішим, а повсякденні справи – простішими. На їхню честь також будуть названі недавно відкриті зірки.

Discovery Networks CEEMEA – це підрозділ Discovery Communications (NASDAQ: DISCA, DISCB, DISCK), американського телеканалу, що транслюється по всьому світі і має на меті популяризацію науки, історії та техніки.