1

 Про це йдеться в повідомленні Асоціації продюсерів України, інформує ТВі.

Український Оскарівський комітет 9 вересня вибрав фільм режисера Олеся Саніна ”Поводир, або Квіти мають очі”, що представлятиме Україну 2014 року на кінопремії ”Оскар” Американської академії кінематографічних мистецтв і наук в номінації ”Фільм іноземною мовою”, сказано в повідомленні.

Повнометражний художній фільм “Поводир, або Квіти мають очі” зняла кінокомпанія ”Пронто Фільм” за підтримки Державного агентства України з питань кіно. В основі сюжету фільму – подорож Радянською Україною американського хлопчика Пітера й українського сліпого музиканта Івана Кочерги. Події фільму відбуваються на початку 1930-х років у СРСР у драматичні часи індустріалізації, колективізації, голодомору та знищення інтелігенції.

Український Оскарівський комітет із 1 до 29 серпня проводив прийом заявок на участь у відборі фільму-номінанта від України на кінопремію “Оскар” у номінації “Фільм іноземною мовою” Американської академії кінематографічних мистецтв і наук (Лос-Анджелес, США) і прийняв до розгляду три фільми: “Плем’я” режисера Мирослава Слабошпицького, “Поводир, або Квіти мають очі” режисера Олеся Саніна та “Трубач” режисера Анатолія Матешка, повідомляє Асоціація продюсерів України.