news-image: СБУ затримала офіцера Нацгвардії, що «зливав» інформацію терористам

Про це Еспресо.TV повідомили у прес-службі СБУ.

Встановлено, що громадянин “М” під час перебування у червні-липні 2014 р. у зоні проведення АТО у Донецькій області встановив контакт з керівником розвідувального підрозділу (позивні “Бонаква”, “П’ятнадцятий”, на даний час перебуває у м.Донецьк) терористичної групи під керівництвом громадянина РФ Гіркіна І.В. (Стрєлкова) та передавав бойовикам інформацію про плани керівництва сил АТО, дані про командирів, місця розташування, чисельність особового складу та озброєння батальйонів “Дніпро” та “Дніпро-2”, місця розташування прихованих вогневих позицій ЗС України у Слов’янському районі та блок-постів сил АТО.

“М” заздалегідь поінформував бойовиків про прибуття 01.07.2014 р. у зону проведення АТО Міністра внутрішніх справ України А.Авакова з метою підготовки терористами замаху на вказану посадову особу. Також “М” надав бойовикам інформацію про місце дислокації та систему охорони штабу АТО в Ізюмському районі Харківської області та запропонував терористам здійснити збройний напад на штаб.

За попередньою оцінкою Штабу АТЦ при СБ України, передана “М” інформація підпадає під статті 1.1.4., 1.1.5., 1.1.6. та 1.1.7. Зводу відомостей, що становлять державну таємницю. Триває слідство.