"Шаман", брат Дюжева

 У боях на Дон басі загинув бойовик “Шаман”, який доводиться популярному російському акторові Дмитру Дюжеву двоюрідним братом.

Зокрема, 13 листопада, новинні сайти бойовиків опублікували звістку про те, що в боях на Донбасі загинув командир диверсійно-розвідувальної групи ополчення “Новоросії” “Шаман”, який приїхав добровольцем на Донбас із російського Архангельска. Крім того, бойовики повідомили, що загиблий “Шаман” воював у складі загону, до лав якого входили диверсанти забороненої в Росії праворадикальної організації “РНЕ”. Дана банда діяла в Горлівці.

Пізніше у ЗМІ поширилася інформація, що загиблий бойовик був двоюрідним братом російського актора Дмитра Дюжева, який зіграв одну з головних ролей у популярному фільмі “Бригада”.

Як пише УНІАН, інформацію про те, що “Шаман” дійсно був родичем Дюжева, підтвердили журналістам і родичі актора, але брати вже кілька років не спілкувалися. Нагадаємо, що Дмитро Дюжев один із небагатьох російських акторів, який із самого початку Майдану в Києві підтримав українців, а також засудив російську пропаганду.

Пізніше Дюжев опублікував у соціальних мережах послання, у якому він попросив вибачення за агресивні дії Кремля, звинувативши російське керівництво у незаконних діях.