http://espreso.tv/uploads/article/61643/images/im578x383-!.jpg

 Документ синхронно затвердили народні депутати України, а також їхні колеги із Європарламенту.

 

Синхронне голосування проходило в режимі телемосту.

 

https://pp.vk.me/c618025/v618025512/16f60/jm78uEXKCt0.jpg

 

“Вперше в історії нашого континенту мільйони людей повстали на боротьбу за право жити в європейській  спільноті. Унікальну можливіть надає УА. Її ратифікація відкриває шлях до всебічного  реформування України за европейськими ціностіми. Сьогодні Угода буде  одночасно ратифікована з ЄС. Цією угодою держава підкреслює свій вибір на користь майбутнього членства в ЄС”, – заявив перед голосуванням Олександр Турчинов.

 

https://pp.vk.me/c618025/v618025512/16f69/FigMCyrIyAo.jpg

 

“Голосування за сьогоднішню ратифікацію  є цивілізаційним  вибором українців. Ми виправимо помилку , яка зроблена 350 років тому –  Украина це Європа і там сказав і зроби український народ. Під ціє угодою стоїть підпис всієї України і прикро, що вона скріплена кров’ю. Така плата за свободу за демократію і незалежність. Так зараз наші вояки  боряться на українську незалежність і цілісність держави. Підписання угоди і її ратифікації – це перший крок, це тільки початок великого європейсьткого шляху”, – зазначив прем’єр-міністр Арсеній Яценюк.

 

Нагадаємо, за словами Петра Порошенка, ніколи Європарламент не ухвалював за такий короткий термін не проводив так швидко підготовку до ратифікації Угоди про асоціацію. Шульц (Мартін Шульц – глава Європарламенту – ред.) організував все протягом двох тижнів.

 

Український президент Петро Порошенко підписав документ щодо ратифікації угоду про асоціацію Україну та ЄС, яку ухвалили синхронно депутати Верховної Ради та Європарламенту.