http://palindrome.com.ua/wp-content/uploads/2014/07/455565_20140712111305.jpg

Про це йдеться у рішенні Апеляційного суду міста Київ від 3 червня, повідомили 11 липня «Наші гроші».

 

Арешт накладено на рахунок «Дару Життя» в «Укрінбанку» через розслідування, яке веде СБУ по факту посягання на територіальну цілісність і недоторканість України (частина 2 статті 15, частина 2 статті 110 КК України). У квітні 2014 року службові особи ВГЖО «Дар Життя», діючи за попередньою змовою із невстановленими особами, які перебували на території Російської Федерації, уклали договір із посадовими особами «Фонду підтримки та захисту прав співвітчизників, проживаючих за кордоном» (Російська Федерація, місто Москва, вулиця Арбат, 55/32), який засновано Міністерством закордонних справ та Росспівробітництвом.

 

Договором передбачалось надання 8 мільйонів російських рублів (еквівалент майже 2 мільйонів гривень) для фінансового забезпечення надання правової допомоги. Кошти наприкінці квітня 2014 року надійшли на рахунок ВГЖО «Дар Життя» № 26008009677001, відкритий в ПАТ «Укрінбанк».

 

В подальшому, як вказав слідчий суддя, після отримання на території України вказаних грошових коштів, вони мали бути використані для ведення пропагандистської роботи по дискредитації діючої влади, провокації збройних конфліктів між різними верствами населення України, розпалювання національної ворожнечі, інформаційної підтримки проведення в східних регіонах України всупереч положенням Конституції України так званих «референдумів» щодо приєднання адміністративно-територіальних одиниць України до Російської Федерації, що могло спричинити зміни існуючих меж території У країни та її державних кордонів.

 

У свою чергу Державна служба фінансового моніторингу України зупинила проведення видаткових операцій за рахунками ВГЖО «Дар Життя», відкритим у ПАТ «Укрінбанк» з 6 по 15 травня. Раніше про підтримку «ДНР» та інших схожих бандформувань офіційно заявляли кремлівські пропагандисти Олександр Дугін, Олександр Проханов, Микола Леонтьєв та Микола Старіков.

 

Член Держдуми Олексій Журавльов й одіозний телеведучий Сергій Кургінян здійснювали інспекторські поїздки до штаб-квартир бойовиків.

 

Зобов’язання Кургіняна із надання сепаратистам різноманітних найменувань новітнього російського озброєння задокументовані на відео.