Про це заявив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Ігоря Коломойського.

“Раніше ми були готові вести переговорний процес. Питання тільки з ким. З Гіркіним або Бородаєм, що мають у кишенях російські паспорти? Гіркіна і Бородая змінили на Захарченка, Плотницького та Пургіна, громадян України. З ними почався мирний процес. Але всі ми прекрасно розуміємо, що в цьому процесі вони орієнтовані на те, що скажуть у Москві. А там теж знаходяться дві партії: Партія війни і Партія миру. Сьогодні, ніби як, бере верх Партія миру. Мирний процес пішов, але ми повинні розуміти, що на порозі зима і 4,5 млн людей, що живуть на окупованих територіях, повинні її пережити. І ось ця боязнь зими змусила всіх сідати за стіл переговорів. Разом з тим, я б не розслаблявся і чекав би весни, саме навесні ми повинні бути у всеозброєнні і готові до всього”​​, – сказав Коломойський.

“Ми воюємо не з громадянами Донбасу чи громадянами України. У нас є ворог, який окупував Крим, є ворог, що спровокував ситуацію на Донбасі. Потрібно розуміти, що наші військові успіхи успіхами назвати не можна. Керівництву країни в будь-якому випадку доведеться робити якісь кадрові перестановки… Яким буде мир і в якому вигляді все буде далі? Не знаю”, – зазначив він.

Нагадаємо, що Ігор Коломойський заявив, що вимагатиме компенсації від російських окупантів у розмірі $2 млрд за “націоналізацію” його кримських активів.