10668279_827846133915618_1453620117_n

У форумі взяли участь керівники Партії розвитку України Сергій Ларін та Юрій Мірошниченко, Глава партії «Центр» Вадим Рабинович, екс-директор департаменту інформаційної політики МЗС Олег Волошин, глава Луганської обласної ради Валерій Голенко, директор Інституту стратегічних досліджень Андрій Єрмолаєв, екс-міністр молоді і спорту, член Партії розвитку України Юрій Павленко, головний редактор газети «Вести» Ігор Гужва та інші.

Опозиційний блок виступає під гаслом «Мир. Стабільність. Відродження ».

Як наголошується в політичній платформі, “Опозиційний блок” виступає за нейтралітет і збереження позаблокового статусу України. Він також ставить метою роззброєння всіх незаконних збройних формувань в Україні, зміцнення обороноздатності країни, соціального захисту військовослужбовців, правоохоронців, сімей загиблих та поранених учасників військових дій.

Опозиційний блок також пропонує національний план відродження Донбасу і механізм децентралізації влади.

В результаті роботи форуму було прийнято резолюцію “Мир. Стабільність. Відродження”

«На форумі «Мир, стабільність, відродження» зібралися люди з далеко не однаковими поглядами, – зазначає Володимир Клюс – член Політради Партії розвитку України та голова комітету Івано-Франківської обласної партійної організації, –  однак українське суспільство ділиться сьогодні не за регіонами, мовою, ідеологією чи партійною приналежністю. Країна падає в глибоку прірву. Відбувається це через дії нинішньої влади. Чиновники крадуть і розколюють державу, щоб не відповідати за свої дії. «Війна все спише» – ось головний принцип роботи влади. Ці люди протиставили себе народу. Бути в опозиції до них сьогодні означає бути на боці ошуканих, розорених та дійшовших до відчаю людей».

Політик вважає, що «сьогодні повинно прийти розуміння того, що узурпація більше не має місця в нашому суспільстві. Україна стала кардинально іншою і  боротись за краще майбутнє – наше виправдане право. Хтось з колишніх лідерів не перестає давати мудрі, на їх погляд, поради, перебуваючи за сотні тисяч кілометрів від України, а деякі представники політичних течій  інших країн дозволяють собі повчати наш народ у будь-який доступний спосіб і, таким чином, піаритись на чужому горі, натхненно «співчуваючи» та «непокоячись»…»

Протистояти цьому можна тільки створенням сильної опозиції, – переконаний він.

Володимир Клюс наголошує, що країна, в якій немає самостійної і потужної опозиції, не може бути ані демократичною, ані успішною: «Інтереси мінімум третини українців сьогодні ніхто не представляє і не захищає. Це мільйони наших громадян, які не довіряють приведеним до влади політикам. Якщо ми хочемо зберегти єдину країну, нам необхідно забезпечити належне представництво цих людей в парламенті».

Також Володимир Ярославович зазначив, що нещодавно актив обласної організації Партії розвитку України прийняв рішення не брати участі у парламентських виборах. Після цього відбулися нескінченні переговори, телефонні дзвінки та дискусії. Побутували різні думки та пропозиції – від підтримки першочергової позиції до протилежних висловлювань. Дійшли висновку, що здаватися не потрібно, бо Україна заслуговує на краще життя та якісно нових політиків. Лише заради цього ватро змінювати свою думку.

«Ми разом ідемо на вибори, щоб відновити мир і єдність України. Наш Опозиційний блок протистоятиме партіям війни, що ведуть країну до катастрофи. Більшість українців хочуть миру і впевненості в завтрашньому дні. А це значить, що ми переможемо» – підсумував Член Політради Партії розвитку України Володимир Клюс.