shufrych

Андрій Рябошапко – кандидат в народні депутати від «Опозиційного блоку» (округ № 89) так прокоментував дану ситуацію:

«Такі самосуди маси та «полювання на відьом», які ми бачили вчора – це далеко не прояв демократії. Це – влада мас. В результаті вона не приведе нас ні до демократії, ні до кращого життя, про яке мріє кожен свідомий українець.  Бо демократія як устрій або є і присутня в правах та законах, що задекларовані відповідними документами, або її немає, а все, що відбувається навколо – виключно хамство, невизначеність та тваринні інстинкти. Складається враження, що влада хоче знищити опозицію руками народу – як морально –  що і донедавна практикували, так і фізично, застосовуючи при цьому силу…»

Також результат ситуації, яка склалась, – переконаний політик, – багато в чому залежав від міліціянтів, котрі взагалі не відреагували на ворожі настрої громади. В даному випадку служителі Феміди  чемно стояли осторонь. Саме пасивність працівників Міліції привела до такого фатального ходу дій. То про яку Європу може йти мова?

Виходить, що статус народного депутата – пусте місце і слово Конституції не має ваги серед громади. Чому? Відповідь на це питання може дати виключно Гарант…

«Треба об’єднуватисьпроти бездіяльності міліції та влади. Україна змінилась і варто на це зважати. Ми заслуговуємо на якісно нове майбутнє!

Маса завжди вимагає знати в обличчя винуватців тої чи іншої ситуації., а винуватцем соціального та економічного занепаду країни є точно не Шуфрич…» – переконаний Рябошапко.