З відповідною заяву звернувся до міністра культури РФ голова молодіжного руху «Справедлива Сила» Ілля Свиридов, передає новину Преса України.

“Цей “шоумен” на утриманні ворога Росії – Ігоря Коломойського – є принциповим і системним антиросійським пропагандистом. Він неодноразово виступав на концертах на підтримку так званої АТО, давав безкоштовні виступи перед Нацгвардією і навіть особисто пожертвував один мільйон гривень на боротьбу з сепаратистами. При всьому цьому Зеленський прикривається статусом артиста комічного жанру, мовляв це все в жарт”, – роз’ясняє свою позицію активіст.

Окрім цього Свиридов підготував також заяву на ім`я очільника Чеченської республіки Рамзана Кадирова, в якій запевняє, що раніше Зеленський “знущався над кадрами з похорону батька Кадирова” в одній із своїх гумористичних передач.

Нагадаємо, що студія «Квартал 95» неодноразово відвідували українських військових на передовій, щоб підтримати їх бойовий дух.

А після одної з таких поїздок, весь колектив студії вирішив пожертвувати на потреби української армії один мільйон гривень.