imgПісля жахливої трагедії в Маріуполі, де від рук терористів загинуло 30 мирних мешканців і майже 100 отримали поранення, лідер Радикальної партії розвинув неабияку активність. Але, на жаль, власне як і завжди, всю свою енергію головний “радикал” спрямував виключно на власний піар.Здається, Олег Валерійович вирішив, що країна уже підзабула, який він мачо та патріот, і теракт у Маріуполі чудовий інформпривід про це нагадати. Спочатку “радикал” на власній сторінці у “Фейсбуці” влаштував тролінг президента Порошенка та спікера Гройсмана, вимагаючи негайно скликати позачергове засідання Верховної Ради та оголосити воєнний стан. Невгамовний радикал навіть написав президенту відкритого листа.

“Вимагаю від президента негайно видати указ про запровадження військового стану. Вимагаю від Гройсмана негайно – у неділю, максимум у понеділок – зібрати Верховну раду і затвердити цей указ. Має бути оголошена повна мобілізація. Уряду всі наявні економічні ресурси спрямувати для потреб фронту. Президент має віддати наказ Збройним Силам перегрупуватися і перейти в контрнаступ скрізь, де це можливо. Бездіяльність за нинішніх умов – це зрада України! Зволікання означає смерть!” – писав Ляшко.

“Щойно говорив з головою ВР Володимиром Гройсманом. Він підтримав мою вимогу негайно скликати позачергову сесію Верховної Ради в зв’язку з наступом московських окупантів”, – додав він трохи згодом.

Отже, якщо вірити Ляшку, виявляється, що позачергове засідання парламенту відбулося виключно з ініціативи “радикала”, і саме йому за це мала б завдячувати вся країна. Звісно, без мудрої поради лідера радикалів, Гройсман ніколи б не здогадався зібрати засідання.

Сьогодні ж зранку, попри прохання Гройсмана до депутатів зібратися в Києві для підготовки позачергового засідання, Ляшко вирушив до Маріуполя, щоб попіаритися уже на місці подій. Правда, чим саме допоміг “радикал” оборонцям міста так і лишилося загадкою. Так само невідомо, чи допоміг він хоч чимось постраждалим та їхнім родинам. Проте Ляшко встиг влаштувати фотосесії з автоматом на базі батальйону Святої Марії, у місцевому шпиталі та на тлі українських “Градів”, де Олег Валерійович, смачно матюкаючись (як простий хлопець з народу), “мстився” за загиблих, відійшовши, правда, від смертоносної РСЗВ на безпечну відстань.