Янукович-молодший розповів, як йому живеться у Росії

“На сьогоднішній день я вимушено перебуваю в Росії, оскільки в Україні існує реальна загроза безпеці та життю для мене і моїх рідних. Мій бізнес знаходиться майже повністю на території Донецької області. У зв’язку з трагічними подіями, що відбуваються на Донбасі, багато бізнес-проектів довелося призупинити. Але я не можу просто так сидіти без діла і дивитися, як мої співробітники втрачають роботу. Тому я прийняв рішення почати бізнес в Росії, відкривши компанію в Санкт-Петербурзі. Це дасть роботу моїм співробітникам, частина з яких виявилася тут”, – заявив Янукович-молодший, пише “Новая газета”.

Водночас син екс-президента не захотів розповідати, чим займається його батько.

“Ми як і раніше бачимося не так часто, як хотілося б. Знаю, що він украй стурбований тим, що відбувається в Україні та на Донбасі. Тут же у нього щільний графік робочих зустрічей, але про деталі краще запитати його особисто”, – сказав Янукович та повідомив, що не отримував громадянства РФ.

Крім того він подякував президенту Росії Володимира Путіна за своє життя у федерації:

“Я не схильний переоцінювати значущість своєї персони, щоб сподіватися на особисту допомогу президента Російської Федерації. Але я вдячний за те, що можу проживати і працювати в Росії”.