yatseniuk

Відповідаючи на питання про те, чи піде Яценюк на парламентські вибори разом з командою Порошенко, Стець сказав: “Цей варіант є можливим, але я кажу абсолютно щиро: немає зараз якийсь обумовленої конфігурації, бо ніхто не знає, яким буде закон. Консультації йдуть”.

За його словами, також тривають консультації про можливості того, щоб Яценюк очолив список “Солідарності”: “Консультації про це теж йдуть. Я точно розумію, що я не очолю цей список при будь-яких обставин, тому що рейтинг мій….”.

Разом з тим, він зазначив, що в даний час складно прогнозувати, в якому форматі “Солідарність” візьме участь у виборах, бо “ніхто не знає, яке буде законодавство”.

зокрема, відповідаючи на питання про можливості створення блоку разом з “УДАРом”, якщо буде чинне виборче законодавство, від зазначив: “Це складне питання, тому що ми не знаємо, як це буде. Очевидно, що це різні партії. Це дуже складне питання. Зараз відповіді на це питання немає. Це предмет дуже довгих консультацій та бесід з аналітиками”.

Він не виключив, що парламент 25-26 серпня повернеться до розгляду змін у виборче законодавство.

Раніше в четвер Рада відмовилася включити до порядку денного проекти законів про вибори народних депутатів. Жоден з трьох законопроектів, які були винесені для включення до порядку денного, не набрав необхідної кількості голосів.

Як заявив спікер Олександр Турчинов, якщо парламент не ухвалить новий закон про вибори або не внесе зміни до старого закону, то позачергові вибори будуть проводитися за чинним законодавством.