http://ukr-online.com/uploads/posts/2014-10/1413392376_viyskovi_0c93c.jpg

  Про це повідомляє LB.ua з посиланням на кореспондента FT Кортні Вівер, пише Укрінформ.

«Під час бесіди з ними в єдиному діючому ресторані міста – «Плакучій вербі» – вона дізналася, що вони знаходяться у Луганську вже місяць (що означає, що вони прибули туди вже після перемир’я, яке мало настати 5 вересня)», – йдеться у повідомленні.

Як передає LB, спілкуватися із західними журналістами погодилися п’ять з шести військових. Солдати розповіли, що займаються підготовкою місцевих сепаратистів і проводять заняття щодня.

Один з них, уродженець Воронезької області, на запитання, чи вони добровольці, саркастично сказав: “Звичайно”. За словами цієї людини, їм “дали наказ: “Хто хоче піти добровольцем”, і усі вони підняли руки. При цьому він дав зрозуміти, що його товаришам по службі не хотілося ставати добровольцями.

За словами журналістки, усі шестеро були однаково одягнені у новітню російську військову форму зразка 2012 року. Також найманці з Росії, судячи з усього, проживають у донецькому готелі «Рамада», де слід платити $100 за добу.

Нагадаємо, Росія заперечує участь своїх солдатів у бойових діях на сході України. У свою чергу за даними НАТО в Україні було зафіксовано 3000 діючих військовослужбовців з Росії.