дтп
Водій Nissan Patrol, будучи в стані сильного алкогольного сп’яніння, маючи намір здійснити обгін транспортного засобу що рухався попереду, не переконавшись в безпечності маневру виїхав на смугу зустрічного руху і протаранив Peugeot 307, який рухався на зустріч.

В Peugeot 307 знаходилася молода сім’я – 34 річний Андрій та його дружина.

В результаті ДТП водій Peugeot 307 перебуває в реанімаційному відділенні лікарні швидкої допомоги м. Львова з травмами різної тяжкості, у тому числі: відкритий перелом ноги, рвана рана передпліччя, серйозні травми органів черевної порожнини. Лікарі, провівши вже декілька операцій, все ще борються за життя Андрія. Дружині Андрія – Оксані повезло більше, оскільки вона сиділа на місці пасажира і основний удар Андрій прийняв на себе. У неї легкі травми, а от їхній автомобіль Peugeot 307 не підлягає ремонту.

Що стосується винуватця трагедії – Хабаля Василя Васильовича, 1969р.н. – він спокійно поїхав святкувати Новий Рік повністю переконаний у своїй безкарності.

Вважаємо, що без участі ЗМІ та громадських активістів п’яний водій, який покалічив молодого, ні в чому не винного Андрія залишиться безнаказаним, а органи правопорядку перекрутять реальні дані. Підставами для таких підозр є відмова деяких свідків ділитись фото та відеоматеріалами.

Будемо вдячні за будь-яку допомогу в зборі фото-відео матеріалів події та свідчень, об’єктивному розслідуванні цього ДТП, освітленні даної події в ЗМІ, широкому розголосу фактам події, що не дозволить органам правопорядку «зам’яти» справу, а винуватцю уникнути покарання.

Родина постраждалих, контактний номер телефону: +380 (68) 944 58 06, Богдан (шваґро постраждалого)

Іван Непрошений

дтп дтп2 дтп3