http://gordonua.com/img/article/416/24_tn.jpg

 Про це пише видання INSIDER з посиланням на обізнане джерело в парламенті.

 

“Президент пояснював (главам фракцій Ради. -” ГОРДОН “), що у нього постійно” на телефоні “Путін, який дав чітко зрозуміти – якщо ми не приймемо закони – він рушить війська на Маріуполь і не зупинитися поки не дійде до Криму”, – зазначив співрозмовник.

 

За даними видання на закритому засіданні Ради, Порошенко говорив депутатам, що в разі провалу законопроекту, вони будуть винні в розв’язанні повномасштабної війни з Росією.

 

Президент також повідомив, що воювати з північно-східним сусідом фактично не чим. Зокрема, знищено 60% боєздатної військової техніки.

 

“Він на мене накричав, мовляв,” якщо ти такий розумний, то бери автомат, і їдь в зону АТО. Турчинов і Порошенко протягнули цей закон “, – заявив депутат від” Батьківщини “Сергій Власенко.

 

“Президент тупав ногами, кричав, що у нього Путін” на дроті “і ми повинні прийняти ці закони”, – розповів виданню інший депутат від “Батьківщини”.

 

16 вересня на закритому засіданні Верховна Рада прийняла закон про особливий статус деяких регіонів в Донецькій і Луганській областях і закон про амністію. В ГПУ заявили, що люди, які не вчинили тяжких злочинів в період з 22 лютого і по сьогоднішній час, будуть звільнені від кримінальної відповідальності.