Заняття сексом можуть приймати різні форми, в залежності від бажань:

  1. Легкий свінг — в цьому випадку пари обмінюються другими половинами тільки під час прелюдії, другим варіантом легкого (м’якого) свінгу є участь третьої особи;
  2. Закритий свінг — після обміну партнерами пари займаються сексом поза межами видимості один одного;
  3. Відкритий свінг — обмінявшись, свінгери вступають у сексуальні відносини на очах у один одного.

У 1957 р в Америці журнал «Містер» опублікував сенсаційний матеріал про обмін дружинами під час сексу. Ця стаття стала першою ластівкою в цілій серії, що розповідає про нові можливості пожвавлення сексуальних стосунків у шлюбі. Пізніше, незважаючи на численні нападки моралістів, рух свінгерів отримало визнання не тільки в Америці, але і в інших розвинених країнах (перше місце – Німеччина).

Доречі, навіть з одним партнером у багатьох бувають випадки, коли “хочеться, але не можеться”. Виною цьому може бути стрес на роботі, розлад репродуктивної системи тощо. Таблетка Сіаліс — ефективний засіб для підвищення потенції та поліпшення рівня сексуального життя.

Кілька цифр на захист

Оскільки одним з головних умов заняття Свінг є повна довіра, новий вид сексуальних відносин дозволяє свінгерам не тільки зміцнити шлюб, а й внести в нього деяку «родзинку». Адже саме її починає не вистачати парам після декількох років спільного проживання, і, як правило, більш активний учасник починає шукати різноманітності на стороні.

Статистичні дані про свінг

  • Як правило, пари свінгерів (більше 72%) мають релігійну приналежність, при цьому їх середній вік становить 34-35 років. Для порівняння — ця ж цифра від загальної чисельності населення становить 61%;
  • Майже 90% свінгерів перебувають у шлюбі або тривалих відносинах (більше 10 років);
  • Близько 80% свінгерів відчувають себе повністю задоволеними сексуальною стороною життя (для моногамних сімейних пар цей показник становить 64%);
  • Для більш 90% свінгерів новий рівень сексуальних можливостей додав новизни і фарб в усталені відносини;
  • Серед усіх розлучених пар тільки 2% практикували свінг, решта 98% – традиційні моногамні відносини.

Як відбувається свінг?

Для здійснення задуманого пара шукає собі партнерів. Найбезпечніший шлях — це спеціальні клуби, де гра йде за певними правилами і існує негласний кодекс поведінки, заснований на добровільному бажанні партнерів. Іноді відповідні пари знаходять в інтернеті, однак тут великий ризик нарватися на збоченців.

У більшості випадків ініціатором пошуку постійних партнерів на стороні стає чоловік — адже саме йому доводиться постійно доводити свою перевагу перед іншими самцями. До того ж в чисто фізіологічному плані чоловічий організм вимагає більшого збудження, яке може дати новизна відчуттів.

Сімейні свінгери — не тільки новий виток сексуальної революції, це спосіб зберегти усталені відносини безпечним способом. Однак для позитивної результативності такого досвіду обидва партнери повинні бути достатньо зрілими, відкритими і улюбленими. При будь-яких проявах ревнощів і брехні свінг може стати пасткою, яка руйнує шлюб. Тому кожна пара повинна для себе вирішити, чи готова вона перейти на нову сходинку сексуальних відносин.