Результат пошуку зображень за запитом "ольга галабала"

На засіданні комісії обласної ради з питань захисту прав людини, законності, правопорядку, атикорупційної політики, люстрації та очищення влади підняли питання про «недоречні» висловлювання депутата Ольги Галабали, пишуть Версії.

Нагадаємо, 9 серпня під час прес-конференції член ради партії «Воля» Ольга Галабала озвучила тарифи, згідно яких, обласні депутати голосують за прийняття рішення.

«На місцевому рівні розкрадається від 30 до 50% коштів, – зазначала Галабала. – За схемами, які абсолютно в кожній раді працюють однаково. Для нас в обласній раді взяти 10 тисяч доларів – це мінімальна «такса» за голосування. За кадрові призначення – 20-30 тисяч доларів».

На 9 сесії Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич дав доручення розібратися в даній ситуації.

Оскільки Ольга Галабала в сесійній залі повідомила, що всі докази вона надала правоохоронним органам, голова комісії Тарас Виноградник надіслав запити у відповідні структури.

«Я звернувся до прокурора області Стратюка, т.в.о. начальника ГУ Національної поліції Шкутова та начальника управління СБУ в області Дідуха з проханням поінформувати обласну раду про те, чи надавала Галабала Ольга Юріївна правоохоронним органам конкретні факти корупційних зловживань з боку депутатів обласної ради», – повідомив голова комісії.

У своїх листах всі структури вказали, що ніякі звернення Галабали до них не надходили.

Відео і всі матеріали по цій справі, а також відповідне звернення Виноградник передав в Національне бюро з запобігання корупції.

На комісії прийняли рішення довести інформацію до депутатського корпусу, а також направити матеріали для розгляду на комісії з депутатської етики та регламенту, яка відбудеться 29 листопада.