Пов’язане зображення

На оперативній нараді відзвітували про заходи щодо забезпечення в зимовий період безпеки руху пішоходів на прибудинкових територіях та тротуарах Мирон Джус, директор КП «Муніципальна інвестиційна управляюча компанія», яка обслуговує найбільше будинків у міста, повідомив, що компанія до зими готова, пишуть Версії.

“У нас заключені угоди з 6 підрядниками, які прибиратимуть прибудинкові території. Закупили 67 тонн піщано-сольової суміші, є достатньо віників та лопат”, – відмітив Джус.

Віталій Бурко, директор КП «Муніципальна дорожня компанія», також відзвітував про готовність до прибирання міста в зимовий період. Цьогоріч МДК прибиратиме не тільки дороги, а й тротуари.

“В нас є 7 тракторів, які прибирають тротуари. Для них придбали 5 одиниць навісного обладнання. Всі обладнані GPS-навігаторами, тому можна бути слідкувати, де працює техніка”, – повідомив Віталій Бурко.

Ігор Влізло, начальник управління з питань НС, мобілізаційно-оборонної роботи та діяльності правоохоронних органів повідомив, що в разі виникнення надзвичайних ситуацій нацгварційці готові допомогти з прибирання вулиць та прибудинкових територій.

“100 нацгвардійців готові допомогти. Але в нас немає для всіх лопат”, – відмітив Влізло. Про лопати подбали в Департаменті житлової, комунальної політики та благоустрою.

Головний комунальник Михайло Смушак зазначив, що цьогоріч готові краще, ніж у попередні роки.

“Проблем не має бути. Але хочу нагадати, що діють правила благоустрою, згідно яких кожна установа, підприємство має прибирати свою територію.”, – зауважив Смушак.

Заступник мера Олексій Кайда запропонував роздрукувати пам’ятки і всі роздати.

“Бо минулого року виконком допомагав магазинам, кав’ярням – сніг біля них поприбирали, замість того, щоб штраф призначити”, – згадав Кайда.

Також Михайло Смушак звернувся до всіх свідомих франківців, щоб вони в разі сильних снігопадів допомогли працівникам благоустрою прибирати територію біля своїх будинків.

«Хочеться, щоб здорові чоловіки були готові вийти на вулицю і допомогти прибиральниці. Треба прибирати біля своєї хати, як всюди в цивілізованому світі є. А у нас чекають, коли 60-річна жіночка поприбирає сніг, щоб він зміг виїхати машиною», – прокоментував головний комунальник.