Юрій, мешканець Сопова рік воював у зоні проведення АТО — був у Дебальцевому, біля Станиці Луганської, отримав поранення. Його односелець, 18-річний Андрій, воював під Донецьком. Таких чоловіків у Сопові — 11. Їм виділили по 10 соток землі, передає телеканал НТК. Про це пишуть Версії з посиланням на Громадське.

Але деякі жителі села наголошують: виділені учасникам АТО земельні ділянки завжди використовувались як пасовища і вони не готові нікому віддавати цю територію, а землякам учасникам АТО радять будуватись на краю села.

Обурює людей і те, що земельні ділянки роздавали без їхньої згоди. Вони стверджують, що цю територію ще у 80-х роках минулого століття на сесії було прийнято рішення, щоб цю ділянку відвести під пасовище.

Але отримувачі земельних ділянок запевняють, що землю отримали законно, таке рішення прийняли відкрито на сесії сільської ради.

Землевпорядник Галина Чуйко пояснює, що обрали ці ділянки для учасників АТО тому, що тут є всі необхідні комунікації. Вона додає, що землю виділили лише своїм жителям села і лише ті ділянки, які дійсно підходили для потреб.

Одноесельці знищили межові знаки на призначених для учасників АТО ділянках, а за це передбачена відповідальність. Тож землевпорядник радить відстоювати учасникам АТО свої права у суді.