parlament

Згідно з даними сайту ЦВК, до ВерховноїРадиVIIскликаннябалотуються 127депутатів, якіголосували за «диктаторськізакони» 16 січня, з них 39 кандидатівбалотуються за спискмипартій.

«Найбільше таких кандидатів у списку «Опозиційного блоку» – 15 осіб. На другом місці список КомуністичоїпартіїУкраїни – 13, на останньомумісці  – партіяСергіяТігіпка «Сильна Україна», де нараховується 11 осіб. Лише в одному окрузі – 101 округ на Кіровоградщинібалотуєтьсяодразу 2 голосувальники за закон 16 січня. У Харківськійобласті – 13, у Дніпропетровській – 11, у Запорізькій – 7, Луганскій, Одеській та Черкаській – по 5. У Миколаївській та Чернігівскій – по 4. У Волинській, Житомирській, Київській та Хмельницькій – по 3. У Вінницькій, Закарпатській, Кіровоградській, Полтавській, СумськіХерсонській – по2. У Чернівецькійобласті–один кандидат»,- сказав ВіталійСвітлик.

І додав, щотакож 88 кандидатів, щоголосувализа так званий «закон диктатури» 16 січня, висуваються в одномандатнихвиборчихокругах. Серед них 2 кандидативисунені КПУ, та один – Блоком Петра ПорошенкаРешта 85 кандидатівйдутьсамовисуванцями.