psevdo-upa

Перед прем’єрою відбудеться зустріч з авторами стрічки, а також проводитиметься збір коштів для пластунів військових, що беруть участь у російсько-українській війні початок о 15:00 годині.

 

Показ фільму відбудеться у кінотеатрі «Люм’єр» у середу 15 жовтня о 16.00 годині.

Довідка:

Фільм «Хроніка Української Повстанської Армії 1942-1954 рр.» розповідає про історіюУкраїнської повстанської армії 1942-1954 років крізь призму свідчень очевидців та безпосередніх учасників подій (з понад сто опитаних).
Творці стрічки пропонують подивитися на український повстанський рух з перспективи «простих людей», без пафосу, містифікацій та пропагандистських кліше. Усні історії відкривають нетрадиційний погляд на природу боротьби УПА, дають змогу відчути атмосферу та дух епохи, зануритися у вир бурхливих подій.
Історичний нарис у фільмі не претендує на вичерпність, водночас намагається дати відповіді на питання: що змушувало людей йти зі зброєю до лісу, в чому полягав феномен самоорганізованості під час створення УПА, в чому криється причина довготривалості повстанської боротьби і чому залишилися незнищенною ідея, за яку боролися українці.
Любов та ненависть, відданість та зрада, героїзм та слабкодухість – все це поєдналося в історії УПА, не залишивши місце тільки для чорних, або білих фарб.
«Хроніка Української Повстанської Армії 1942-1954» – це третій фільм, який створено в рамках проекту Української Галицької Асамблеї «Документалістика». Попередні фільми: «Золотий вересень. Хроніки Галичини 1939-1941», «Срібна земля. Хроніка Карпатської України».