Шановний пане голово Руслан Марцінків , всіх хто критикує владу міста Ви називаєте тролями і саме тому звертаюся до Вас публічно і хочу отримати публічну відповідь. Четверту добу у нас в квартирі температура не піднімається вище 16 градусів, а температура на батареї вище 40. Вчора до мене приходив майстер і хочу сказати, що він чудова людина, його прилад показав температуру 44 градуси в батареї і в квартирі від цього не стало тепліше.

Я прошу Вас, як людину яка вважає себе патріотом і демократом, опублікувати тут в групі, температурний графік подачі води, щоб кожен житель міста мав можливість вимагати дотримання своїх прав. Якщо, по технічним причинам, не можна забезпечити виконання такого графіку води, тоді зобов’яжіть службу піднімати слухавку, виїжджати за першою вимогою до людей, які Вас обрали головою і робити перерахунки по оплаті.

В мене є орієнтовний графік, який публікую і розумію, що при сьогоднішній температурі на вулиці -15 градусів, маючи в батареї навіть 45 я не до отримую мінімум 12 градусів, хоч моя квартира і не є крайньою, а від середнього показника всі 20 градусів температури не вистачає у трубі. Думаю, що саме тому і маю температуру +16.

Хочу до цього посту залучити по одному депутату від кожної фракції і підозрюючи в можливій бездіяльності голови, прошу їх допомогти в оприлюдненні такої інформації Ruslan Tereshko Володимир Олійник Волгін Андріан Viktor Anushkevychus Абрам’як Сергій І ще хочу почути думку депутата Роман Марцінків, ви часто звітуєте про власну роботу в бібліотеці і тепер маєте можливість показати як відстоюєте інтереси виборців? – написав Віктор Росоха.