lystivka novyi rik

Шокуючий новорічний прогноз передають найвідоміші астрологи, публікує журнал ”Версаль”.

Політика: через масове “переселення народів”, спричинене несприятливими економічними умовами, введення безвізового режиму може бути відстрочене. Та саме 2015 стане для країни “врожайним” для внесення реформ. Прогнозують, що Кабмін “протягне” не довше літа. Але чи є це несподіванкою? Завдяки тому, що Коза — мирна тварина, — відігравши свою роль, війна в Україні закінчиться без шансу на продовження. Українці більше не помітять свого колишнього Президента на теренах Батьківщини. Але відсторонення Путіна від посади європейським урядом очікується лише у 2017-му.

Господарство: катаклізмів не очікується. Але астрологи бояться за Східно-Українську АЕС — через загрозу від бойовиків, є можливість відтворення Чорнобильської аварії.

Бізнес: незважаючи на кризу, зірки сприятимуть росту малого та середнього бізнесу. У вогняних знаків хороші перспективи співпраці з закордонними партнерами. А все тому, що планета-куратор 2015 року — Юпітер, планета королів та переможців!

Здоров’я: є небезпека для хворих на розлади шлунку, хвороби селезінки і панкреатит. Астрологи передбачають всеукраїнське загострення легеневих захворювань (бронхіту), в більшості — у людей похилого віку.

Київ: найближчим часом припинить засмоктувати сили й гроші держави, та відривати від рідної землі талановиту молодь.

Молодь: сила народу наразі сконцентрована у молоді, яка народилася в одній державі (Радянському Союзі), а зростала під прапорами другої (України). Саме вона збудує третю — зовсім іншу, нову Україну, яка буде вільною, європейською, ситою та духовно багатою.

Вирішальна зміна написана на долі України, відбудеться в 2030 році. Після переломної події Україна стане наддержавою.