shkola_lideriv

У неділю, 21 грудня 2014 року о 10:30 у театрі кіно «Люм’єр», у приміщенні «Grand Café» в рамках Проекту реформування системи кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні відбудеться «Посвята в Дослідники».  Захід має на меті зібрати всіх школярів м. Івано-Франківська, які долучилися до програми та активно беруть у ній участь.

Заплановано відзначення досвідчених дослідників, церемоніал посвяти нових,  передача Вифлиємського вогню миру дослідникам пластунами, інтерактивні ігри, майстерка – «дарунки-Миколайчики» від дитини вояку АТО та ін.

 

Довідка: Програма «Дослідники» – нова скаутська група, яка відбувається під керівництвом шкільних інспекторів міліції, призначених Відділом кримінальної міліції у справах дітей спільно з представниками МО «Пласт – Національної скаутської організації України». Подібно до традицій Пласту, Дослідники вивчають основи забезпечення правопорядку та беруть участь в проектах пов’язаних із правоохоронною діяльністю. Один із таких заходів – поширення дітьми під керівництвом представника Пласту та міліціонера ідентифікаційних карток дитини в центрі міста.