1

Організатори обіцяють яскраве дійство, насичену і цікаву програму та багато сюрпризів. Захід розпочнеться о 18:00 в актовій залі вузу,
Про це пишуть Версії з посиланням на Репортер.

Пропонуємо ближче познайомитися із красунями-конкурсантками.

Учасниця №1 – Міранда Козловська.

2

Дівчина навчається в Інституті мистецтв, майбутній хореограф. Вважає, що за допомогою вишуканих та граціозних рухів можна передати набагато більше почуттів, ніж словами. Конкурсантка дуже цілеспрямована та працьовита, вірить, що успіх приходить із самовдосконаленням і рішучістю, тому щодня розвиває в собі ці якості. В людях найбільше цінує простоту та індивідуальність.


Учасниця № 2 – Катерина Хробатин.

3

Дівчина навчається на економічному факультеті, спеціальність маркетинг. У вільний час полюбляє проводити час із друзями, читати книги та писати вірші. Закінчила музичну школу, займається танцями. Катерина проста, щира та відкрита, не любить фальшиві посмішки. Вважає, що краще почути гірку правду, ніж пізніше обпектися на солодкій брехні. Учасниця переконана, що поклавши перед собою ціль, потрібно йти до неї до кінця та не опускати руки.


Учасниця № 3 – Ольга Михайлінін.

4

Дівчина навчається на факультеті туризму, спеціальність готельно-ресторанна справа. У майбутньому бачить себе власницею вишуканого ресторану, тому вважає, що саме ця спеціальність допоможе їй втілити у життя свою мрію. У вільний час займається візажем, а кожен день розпочинає з ароматної кави. Життєве кредо учасниці – “Проживай кожен день так, щоб завтра ти міг собі позаздрити”. Ольга весела та комунікабельна, а в людях цінує чесність, щирість та доброту.


Учасниця №4 – Альона Біль.

5

Навчається на факультеті туризму, спеціальність готельно-ресторанна справа. Мабуть, не випадково вибрала саме цю професію, адже ще з дитинства дівчина мріяла бути готельєром. У вільний час Альона пише вірші та займається в модельній школі. В людях цінує сміливість та чесність, в майбутньому бачить себе успішною бізнес-леді, щасливою дружиною та люблячою мамою. Учасниця активна та життєрадісна, відповідальна та цілеспрямована. Конкурсанткам бажає налаштуватись на позитивні емоції та отримувати задоволення від участі.


Учасниця №5 – Ірина Кіянко.

6

Дівчина навчається на факультеті природничих наук, спеціальність географія-туризм. Любить читати цікаві книги, подорожувати та відпочивати з друзями. Життєве кредо: “Я можу все! При умові, що воно мені потрібне”. В людях конкурсантка цінує щирість, взаємопідтримку та почуття гумору. Мета Ірини – об’їздити весь світ, побувати у всіх його найчарівніших закутках. Дівчина знає, що кожен день принесе в її життя щось нове. Учасницям бажає віри в свої сили, творчої наснаги та хорошого настрою.


Учасниця №6 – Ксенія Петришин.

7

Студентка фізико-технічного факультету. Майбутній науковий співробітник. Вважає, що відвертість перед собою – запорука гармонії в житті. Попри логічно-раціональне бачення дійсності, вірить в те, що любов і доброта врятують світ. Для дівчини успіх – це постійна робота, постійний рух вперед, незважаючи на всі перепони. В людях цінує цілеспрямованість, вірність та чесність.


Учасниця №7 – Христина Поп’юк.

8

Студентка педагогічного факультету, майбутній педагог і вихователь. Скоро сотні дітей отримають хорошого наставника, яка навчить їх добиватися своїх цілей, як добивається того сама. Спорт є невід’ємною частиною її життя, тому дівчина надзвичайно активна і ніколи не сидить на місці. Щодня дівчина шукає шляхи для розвитку, захоплюється живописом та танцями.


Учасниця №8 – Оксана Баранецька.

9

Студентка економічного факультету, спеціальність менеджмент організації. Багатогранна особистість. Любить психологію та займатися хенд-мейдом. Дівчина веде здоровий і активний спосіб життя, завжди самовдосконалюється. Вважає, що себе потрібно порівнювати не з іншими, а з тим, якою ти була вчора. Дівчатам та організаторам конкурсу бажає творчого натхнення. Переконана, що кожна учасниця гідна перемоги на цьому конкурсі.


Учасниця №9 – Марта Кибал.

10

Навчається дівчина на філософському факультеті. Учасниця впевнена в собі, цілеспрямована. Вважає, що зачинених дверей дня неї не існує, а віра в себе – це вже значна частина подальшого успіху. Ніколи не робить висновків про людей на основі почутого. Життєве кредо: “Наша віра створює нашу реальність”.


Учасниця №10 – Галина Яців.

11

Студентка факультету філології, спеціальність польська мова та література. В майбутньому хоче опанувати якомога більше іноземних мов, щоб відвідати різні куточки світу. Насолоджується життям таким, яким воно є, адже вважає, що існує стільки приємних дрібничок у кожному дні. В житті учасниця намагається реалізувати себе в різних сферах та завжди досягати поставлених цілей. Переконана, що потрібно вчитись на власних помилках та ніколи не здаватися.


Учасниця №11 – Ірина Чорней.

12

Дівчина навчається на філософському факультеті, майбутній психолог. Саме в цій сфері вона зможе проявити свій темперамент та реалізувати себе як особистість. Учасниця завжди посміхається і радіє кожному моменту в житті. Найбільше в людях цінує відкритість та щирість. Успіх для неї – це відчувати у серці спокій і гармонію. Вважає, що потрібно працювати не тільки над собою, але й над своєю душею.


Учасниця №12 – Ольга Калинка.

iajrkm9ohsu1

Дівчина навчається на факультеті історії, політології та міжнародних відносин. Змалечку бачила себе на сцені та телеекранах, займалась вокалом, а зараз зачаровує своїм голосом усіх оточуючих. Учасниця ніколи не втрачає терпіння і вважає, що це ключ, який відчиняє усі двері. У вільний час конкурсантка полюбляє подорожувати. Мріє стати диктором або тележурналістом.