Концерт у Франківську відбудеться 3 червня. «Квартал-95» – справжній знак якості гарного гумору та стимулятор відмінного настрою. Ці хлопці плюс Лєна можуть все: встигають знімати кіно, серіали, анімаційні проекти, придумують нові формати і ТБ-шоу, пишуть сценарії і нові жарти, виступають з живими концертами в Україні та за кордоном.

Генерація гумору в компанії не припиняється ні на хвилину – справжня фабрика з виробництва позитиву. Саме тому протягом багатьох років «Квартал 95» – впевнений «номер 1» в сфері розваг. Зовсім недавно в Туреччині в рамках фестивалю «Весело» «кварталівці» презентували нову програму. Саме з цим новим шоу «Вечірній Квартал», присвяченим літу, відпусткам, сім’ї та, звичайно, усім актуальним подіям нашого політичного життя, команда виступить 24 травня у Києві на головному концертному майданчику країни в Палаці «Україна».

Всі, кому пощастило безпосередньо відвідати концерти «Вечірнього Кварталу», говорять про унікальну атмосферу живого концерту, божевільну енергетику акторів і чесність емоцій. Хочете переконатися? Приходьте особисто на концерти «Кварталу 95».

До речі, дуже часто організаторів туру запитують, чи правда, що в невеликі українські міста приїде основний склад «Кварталу» або є якийсь «дублюючий» склад? Відповідально заявляємо – у «Кварталу» немає ніяких дублерів. У всіх містах буде виступати відома і популярна акторська трупа на чолі з Володимиром Зеленським, який, між іншим є ще й режисером-постановником шоу.

Пародія на хіт групи «Гриби», тема «безвіза», відпочинок на турецькому курорті, кулінарний батл двох відомих українських політиків, «квартальская сім’я» Вови і Лєни – все це є в новому шоу. Початок – 3 червня о 19:00 в Івано-Франківському театрі ім. І. Франка.