http://styknews.info/sites/default/files/basic-foto/2014/12/14/32b35998092bcaefaeaa8104084912ab_xl1.jpg

Про це доповів співробітник УСБУ в Івано-Франківській області, котрий працює в напрямку розшуку та звільнення цих осіб, на засіданні громадської ради при цьому відомстві, передає Стик.

Водночас він звернувся до представників громадських організацій, щоби вони взяли під опіки сім’ї тих осіб, не тільки в плані прямої матеріальної допомоги, але загалом з тим, щоби ті родини не залишалися наодинці зі своїми проблемами.

Також допомоги громадських організацій відповідного спрямування попросили у питанні додаткової охорони стратегічних об’єктів, розташованих на території Прикарпаття.

В світі останніх подій в Одесі та Харкові це дуже актуальна річ. Тим більше, що, як зазначив начальник УСБУ в Івано-Франківській області Микола Найдич, в зимовий період зростає загроза скоєння диверсійно-терористичних актів. Безпосередньо таку допомогу має намір надати наша «Самооборона», а, за словами голови громадської ради Степана Волковецького, до охорони долучаться й наші ополченці.

Крім того, керівник прикарпатської спецслужби проінформував представників громадськості, що нещодавно з зони АТО повернувся з’єднаний оперативний загін співробітників нашого УСБУ.

Наразі до виїзду в зону бойових дій готується наступна партія працівників управління. При чому, підкреслив Микола Найдич, чимало оперативників, які були в першій партії, виявили бажання знову поїхати в зону АТО.