У тенета шахраїв потрапляють як пенсіонери так і особи молодого віку.

Про це пишуть Версії з посиланням на ГУНП в Івано-Франківській області.

З подібною заявою минулої доби до поліції звернувся 22-річний франківчанин, який вказаним способом втратив гроші.

Як повідомив потерпілий, йому на мобільний телефон подзвонив невідомий і, представившись працівником банку, повідомив про заблокування його банківської картки. Щоб її розблокувати, чоловічий голос у слухавці впевненоповідомив, що для цього потрібно назвати пін-код. Не перевірившиінформацію, якою пройдисвіти часто обдурюють людей, хлопець назвав цифри, а пізніше виявив, що з його рахунку пропало 7700 гривень.

Таким самим способом 43-річна жителька обласного центру втратила збанківського рахунку 4500 гривень. При намаганні потерпілих додзвонитися на номер невідомого, телефонний зв’язок з ними відсутній.

Відомості про вищевказані факти внесено до Єдиного реєстру досудовихрозслідувань за правовою кваліфікацією ст. 190 (Шахрайство) Кримінальногокодексу України.

Працівники поліції вкотре застерігають краян не довіряти інформаціїневідомих телефонних співрозмовників. Запам’ятайте, своїбанківські дані ви не повинні повідомляти нікому за жоднихобставин, навіть дійсним працівникам банківських установ. Ці дані не підлягають розголошенню, в інакшому разі ви втратите всі своїзаощадження. Поліція на реальних прикладах застерігає громадянвід подібних вчинків.