Ануш

Це питання мер підняв на оперативній нараді. Та звернувся до директора СТЕКу з пропозицією віддати котельню Теплокомуненерго. Пише Стик.

“Пане Мельник, передайте своєму керівництву таку пропозицію міського голови: віддайте нам назад котельню на Індустріальній. Просто віддайте і все. Ви ж не можете собі ради там дати, а на вже друге грудня на носі”, – зазначив мер.

Коли обговорювали підготовку до зими, то обговорювалися всі питання і особливий акцент робився на тепло та водопостачанні.

За його словами, там десятки будинків залишаються без тепла.

opalennja

“Якщо комунальник десь не підмів, то це півбіди. Це просто не милує око. Але коли люди без тепла в зимні пори року – це просто неприпустимо. Ви не вилазите з аварійної ситуації. Лише за останній час – більше 8 випадків відсутності тепла по 14-16 годин. І це не в одному, а в десятках будинків”, –

В свою чергу Сергій Мельник зазначив, що не всі аварійні випадки стаються з їхньої вини, часом бувають збої й не в їхніх мережах.

На що міський голова відповів, що співвідношення СТЕКу до Теплокомуненерго – 30%. Й попри це, на Теплокомуненерго навіть близько немає стільки скарг, скільки на їхнє підприємство.

“Це не така просто справа, забезпечити людей теплом. Це величезний процес. Адже це не тільки котельня. Це й мережі, індивідуально-теплові пункти, прилади обліку”.

Проблемою Віктор Анушкевичус назвав псевдоекономію. На його думку, власники вклали надто мало коштів в підготовку до опалювального сезону. Якби зробили вчасно гідравлічні випробування, то цього б не сталося.

Міський голова назвав такі речі неприпустимии, та порекомендував підприємству терміново вкладати гроші й виправляти ситуацію, адже потім питання вирішуватиметься іншим шляхом – засіданням комісії з надзвичайних ситуацій на поданням документів у відповідні органи.

“Всі казали, що Теплокомуненерго погано працює, ви подивіться як працює СТЕК”, – сказав Віктор Анушкевичус та додав, що все пізнається у порівнянні.