Лікують все! Калушани викликали поліцію, коли впіймали продавця диво-поясів. ФОТО+ВІДЕО

У дворах калуських багатоповерхівок невідомі люди кілька днів продають пенсіонерам диво-пояси, які лікують від цілої низки хвороб. “Пільговикам” надають до 80-ти відсотків знижки, тому охочі купити пояс знаходяться без проблем. Щоправда, деякі мешканці міста, здійснивши покупку, запідозрили, що їх ошукали. Помітивши продавців в одному з сусідніх дворів, жінки викликали поліцію.

Про це пишуть Версії з посиланням на “Вікна”.

Продавець електромасажних поясів сьогодні працював на вулиці Євшана, де його і застали  журналісти. Чоловік, який назвався Віталієм, одразу ж сказав, що не коментуватиме дійство, проте, надав цілу папку документів. Він дочекався приїзду поліції та запевнив, що шахрайством не займається.

За словами молодого чоловіка, він з Івано-Франківська. Працює вже близько п’яти років. Схожі випадки, каже він, періодично трапляються, тому “в кожному райвідділку поліції копії цих документів лежать”.

Кілька днів тому у цьому ж мікрорайоні чоловік продав кілька поясів. Попередньо з пенсіонерами у дворі були проведені “збори”, під час яких і розповідали про лікувальні властивості пояса. Виробник начебто ставить на нього ціну у понад дев’ять тисяч гривень, але зі знижкою його можна було придбати за 1700 гривень. Жінкам, які здійснили відповідну покупку, залишили номер телефону, але за два дні за цим номером жодного разу не відповіли.

Більше того — з’ясувалося, що ціна схожого побутового електромасажного поясу в Інтернеті у п’ять разів нижча, аніж та, яку заплатили “зі знижкою”.

Продавець, щоправда, запевнив, що їхні пояси через Інтернет не продаються. Їх не можна придбати навіть в аптеках. Начебто, таким чином, виробник убезпечує свій товар від підробок і сам надає п’ять років гарантії на товар. Зрештою, Віталій запропонував жінкам, які засумнівалися у якості продукції, повернути її.

Поліція, яка прибула на місце події, повідомила “Вікнам”, що підстав затримувати чоловіка наразі немає. Але надані ним документи перевірять, після чого і буде визначено, наскільки законними є дії такого продавця.