ato

Доповідаючи перед присутніми, секретар комітету Ганна Беляшова повідомила, що на даний час у зоні АТО несуть службу близько півтори тисячі прикарпатських вояків.

Загалом від початку АТО і станом на 27 листопада, поранення у зоні АТО вже отримали 162 прикарпатці. 43 особи (в тому числі 7 героїв Небесної сотні) віддали життя за нашу державу.

Загалом на матеріальну підтримку сім’ям загиблих та поранених прикарпатців було виділено понад 10 мільйонів гривень. Кошти надходили, як з бюджетів усіх рівнів так і від меценатів.

На даний час близько 100 поранених бійців потребують путівок на санаторно-курортне лікування, 85 наших бійців потребують матеріальної допомоги.

Зараз наша основна мета не бути байдужими до сімей тих прикарпатців, які втратили на цій війні своїх близьких та тих родин, чиї чоловіки зараз на фронті – зазначив співголова комітету Сергій Адамович.

Наступного тижня відбуватимуться урочистості до Дня місцевого самоврядування і до обласного центру з’їдуться сільські голови та голови районних рад з усієї області. На цьому зібранні підніматиметься питання опіки сімей солдатів, та головне – виділення нашим бійцям земельних ділянок. Адже на прикладі Хриплинської сільської ради стає зрозумілим, що не всі зацікавлені у підтримці наших вояків – підсумував Сергій Адамович.

Як повідомила заступник директора Департаменту соціальної політики ОДА Ярослава Ульванська, спеціальна комісія виїжджала у район Лисецького полігону, де поруч розташована досить хороша ділянка землі площею приблизно 100 га із прокладеними поруч комунікаціями. Саме тут обласна влада і планує виділяти землю для наших солдатів. Залишається лише вирішити питання із Кабміном про передачу даної землі на баланс обласної ради.

Крім того члени координаційного комітету вирішили написати листа на ім’я керівника УМВС в області Миколи Семанишина із проханням вжити заходів щодо боротьби із псевдоволонтерами, які дискредитують роботу благодійних рухів і меценатів.

Сергій Адамович доповів, що вже проведено переговори із Прикарпатським національним університетом і погоджено, що поранені вояки зможуть отримати дистанційну освіту в Інституті післядипломної освіти та змінити свій фах, який би дозволяв їм працювати після поранення.

До комітету також звернулися представники київської клініки «Ілая», які готові допомогти нашим воякам за допомогою біотехнологій відновлювати втрачені кістки.

Так само членам координаційного комітету було повідомлено, що один із івано-франківських підприємців придбав швидку допомогу для потреб АТО, і вже незабаром він разом із Самообороною збирається передати її у зону бойових дій.

Чи не найважливішим питанням, яке зараз стоїть перед членами комітету – це свято Миколая.

Як уже зазначалося, у зоні АТО зараз перебувають понад півтори тисячі прикарпатських солдатів та офіцерів, і майже у кожного з них вдома залишились діти.

Тож Івано-Франківський обласний координаційний комітет допомоги учасникам АТО, які постраждали під час бойових дій та їхнім сім’ям звертається до всіх підприємців та меценатів краю та до всіх небайдужих прикарпатців із проханням забезпечити дітям наших захисників гідне свято. Більш детальну інформацію про військовослужбовців та їхніх дітей можна отримати звернувшись до Департаменту соціальної політики ОДА та обласного військомату.

Нагадаємо, що усі небайдужі люди можуть перерахувати кошти на допомогу пораненим під час бойових дій в АТО:

БО «Благодійний фонд «Вітчизна»

Код ЄДРПОУ 39188042

р/р 26002455003179 та 26009455003150

у АТ «ОТП Банк»

МФО 300528

Призначення платежу – благодійний внесок без оподаткування.

Крім того працює «гаряча лінія» Поранені-SOS тел. 098-098-17-17

 

 

Контакт Михайло Савлюк 099-24-27-367