Сьогодні, 20 грудня,  у фойє Франківського драмтеатру відбулася прес-конференція з нагоди виходу нової прем’єри – on-line провокації “Інтимна зона” (реж. Ростислав Держипільський), за мотивами п’єси Володимира Винниченка “Закон”.

On-line провокація “Інтимна зона” – це переосмислена і адаптована під реалії сьогодення класика української літератури. Текст п’єси Винниченка, написаної в 1924 році, не тільки не втратив, але й набув ще більшої актуальності в наші дні. Адже мова йде про болючі для суспільства теми – абортів, безпліддя та сурогатного материнства.

Режисер Р. Держипільський наважується на сміливий театральний експеримент – вперше використати формат on-line провокації, або реаліті-шоу в театрі.

“Ми відсікли всіх другорядних персонажів п’єси Винниченка – залишили лише трьох головних героїв, щоб акцентувати увагу саме на проблемі абортів, безпліддя та сурогатного материнства”, – зазначив на пресконференції Ростислав Держипільський й наголосив, що ця постановка стане першою серйозною роботою молодих акторів театру – цьогорічних випускників Інституту мистецтв ПНУ ім. В. Стефаника. Сценічний простір вистави-провокації створила головний художник-постановник театру Олеся Головач.