Участь в урочистому відкриті центру взяли народний депутат України Юрій Соловей, заступник голови обласної державної адміністрації Богдан Кобилянський, голова Снятинської РДА Богдан Свіщовський, заступник голови районної ради Петро Маліборський, мер м.Снятин Анатолій Шумко та інші запрошені, – пишуть Версії.

Участь в урочистому відкриті центру взяли народний депутат України Юрій Соловей, заступник голови обласної державної адміністрації Богдан Кобилянський, голова Снятинської РДА Богдан Свіщовський, заступник голови районної ради Петро Маліборський, мер міста Снятин Анатолій Шумко та інші запрошені.

«Дуже приємно бачити, як цей благодатний край розвивається на очах. Нова дорога, яка є першим стратегічним кроком, що дозволив цьому району піднятись на ще вищий щабель у своєму розвитку. Басейни, дитячі садочки, школи, будинки культури – це те, що ми рік за роком робимо і будемо робити, об’єднавши зусилля, відклавши будь-які політичні амбіції для того, щоб розвивати Снятинщину та Покуття. І сьогодні ми на заході, який я впевнений, має надзвичайно великий потенціал для розвитку краю. Тому, що доступність надання адміністративних послуг – це, напевно, те, що кожний мешканець Снятинщини відчуває на собі і саме по цьому питанню громадянин, найперше, оцінює роботу влади. І те, що сьогодні в одному місці, у якісному приміщенні, кожен мешканець Снятинщини зможе швидко отримати, якісні послуги, які надає влада – це також хороший крок вперед для розвитку», – відзначив народний депутат Юрій Соловей.

Голова Снятинської РДА Богдан Свіщовський зауважив, що відкриття Центру надання адміністративних послуг дасть можливість спростити процедуру надання послуг населенню та підвищити їх якість. Адже приміщення центру облаштували так, аби воно стало зручним для кожного мешканця району, в тому числі для людей з обмеженими фізичними можливостями.

«Сьогодні для Снятинщини свято, адже ми втілюємо в життя ідеї держави – це наближення послуг до людей, щоб зробити їх доступними, зрозумілими, і, перш за все, зручними. Адже, щоб люди не тинялися по коридорах, щоб знайти потрібне приміщення, заклад. Тож ми, в межах своїх повноважень, зробили все можливе, щоб спростити обслуговування людей і надання тих послуг, які вкрай необхідні. Я хочу від щирого серця подякувати тим, хто приклався до даного приміщення. Також хочу сказати щирі слова подяки депутату Верховної Ради від нашого виборчого округу Солов’ю Юрію Ігоровичу за його сприяння, допомогу. Я скажу, що не тільки на словах, а й на ділі телефонні дзвінки перетворюються на добрі справи. Спасибі Вам, Юрію Ігоровичу, за вашу допомогу, за підтримку», – відзначив Богдан Свіщовський.Також голова РДА подякував голові Івано-Франківської ОДА Олегу Гончаруку, голові обласної ради Олександру Сичу та міському голові Снятина Анатолію Шумку.

Новий підрозділ функціонуватиме у приміщенні на вулиці Кардинала Йосипа Сліпого, 11 та надаватиме понад сто різновидів адміністративних послуг для населення.

 

Світлина від Юрія Соловея.

Світлина від Юрія Соловея.

Світлина від Юрія Соловея.

Світлина від Юрія Соловея.

Світлина від Юрія Соловея.

Світлина від Юрія Соловея.