Київський суд обрав директору Львівського бронетанкового заводу Роману Тимківу запобіжний захід у вигляді 60 діб арешту.

Як повідомляють у ЦПК, директору бронетанкового заводу дозволено внести заставу у розмірі 2 млн грн.

Підозрюваного звинувачували в тому, що замість нових двигунів для танків Т-72 було закуплено двигуни, які раніше використовувалися.

До слова, здійснювати придбання нових двигунів було неможливо, адже випуск цієї моделі двигунів припинився ще з 1990-х років, згадані моделі танків припинили випускати в 1973 році.

Під час судового засідання адвокат Романа Тимківа у свою чергу заявив, що докази, надані суду САП необґрунтовані, а директор здійснив “ефективну реалізацію коштів, можливо, з невеликими порушеннями”. Також 5 нардепів від БПП та Батьківщини були присутні на засіданні суду та просили взяти Романа Тимківа на поруки, пише УП.

Директор ДП «Львівський бронетанковий завод» Роман Тимків є екс-депутатом Івано-Франківської міської ради.

Нагадаємо, 14 липня детективи Національного антикорупційного бюро України під процесуальним керівництвом прокурорів САП затримали посадових осіб Збройних сил України та ДП «Львівський бронетанковий завод» за підозрою у привласненні, розтраті майна або заволодінні ним шляхом зловживання службовим становищем.