news-image: Аферисти пропонують мешканцям Франківщини протизаконні приладиЕнергетики звертаються до мешканців Прикарпаття з проханням бути максимально обережними і не піддаватися на спокусливі пропозиції аферистів. Пропонований пристрій жодним чином не впливає на прилад обліку, тож віддаючи 200 гривень, саме стільки правлять за нього «бізнесмени», людина просто дарує свої гроші.

«У наш кол-центр уже почали дзвонити споживачі, які розпитують нас про цей пристрій, – розповідає директор з питань якості послуг та обслуговування клієнтів енергокомпанії Наталія Пазюк.Ми розповідаємо, що це чистої води афера і застерігаємо наших споживачів від придбання непотрібного агрегату».

У обленерго також зазначають, що у випадку, якщо такий пристрій був би дієвим, і споживачі свідомо встановлювали його, такі дії уже б були порушенням закону та прирівнювалися до крадіжки електроенергії, і, відповідно, каралися згідно з нормами чинного законодавства.

«В такий складний час, який переживає наша держава, велика кількість нечистих на руку людей шукає способу легкої наживи, – додають в енергокомпанії. – Дії аферистів у цьому випадку напрямлені на довірливих людей, особливо на пенсіонерів. Ми закликаємо наших споживачі не піддаватися на подібні провокації, натомість – вчасно та справно сплачувати за спожиту електроенергію».