groshi_bagato

Власниця однієї приватної фірми обіцяла людям легальну роботу і громадянство Канади. Гроші за свої послуги вона зібрала, а от обіцяного закордону і працевлаштування люди чекають і досі, пише “Калуш ФМ”.

Наразі до правоохоронців із заявами вже звернулися 16 громадян, яких ошукала ця підприємлива аферистка. Люди стверджують, що власниця фірми, яка надавала послуги з працевлаштування за кордоном,ошукала їх на півтора мільйона гривень. Зокрема, постраждала Лариса Засядьвовк втратила 10 тисяч доларів. За договором, Новий рік вона з сім’єю мала зустрічати в Канаді. Навіть електронні квитки вже були на руках. Щоправда, вони виявилися фальшивими, адже авіакомпанія їх не підтвердила. Натомість надіслала відповідь, що «дані квитки не відображаються у системі авіаперевізника».

Ще одна «жертва» шахрайки Світлана Гудим стверджує, що за офіційне працевлаштування заплатила 8 тисяч доларів. Їхати вона з чоловіком мала після нового року. Їм обом, оскільки вони медики, власниця фірми обіцяла контракти при медичних закладах.

На «гачок» аферистки потрапила і сім’я Тетяни Лях, яка, щоб оплатити послуги за візу, взяла кредит на 10 тисяч доларів. Дати перельоту, каже жінка, щоразу переносилися і пояснювалися тим, що нібито мінялися програми. Винахідлива пані пропонувала все нові і нові. При цьому переконувала жінку, що вона сама калушанка і шахраювати їй нема резону, адже тут живе її мама.

Нині власниця фірми перебуває під домашнім арештом. Проте адвокат вимагала її звільнення, мотивуючи тим, що вона доглядає батьків-інвалідів і маленьку дитину. Запевняла також, що її клієнтка через таку міру запобіжного заходу не може виконати свої цивільно-правові зобов’язання. Гроші власниця фірми окремим громадянам частково таки повернула.

Наразі відкрито кримінальне провадження за статтею «шахрайство» і триває досудове слідство. Офіційно вже встановлено 6 епізодів. Проте у цій справі і далі з’являються нові потерпілі.